Jdi na obsah Jdi na menu
 


Občanské sdružení ADVENT

Atmosféra charitativní akce byla skvělá a dovedla nás k definitivnímu rozhodnutí  takovou akci uspořádat  i v našem rodném městě Rakovníku s názvem  ADVENTNÍ BAZÁREK 2008 s bohatým kulturním doprovodným programem. Abychom mohly tuto prospěšnou akci  uskutečnit, založily jsme za účely pomoci organizacím pracujícím s postiženými či jiným způsobem znevýhodněnými dětmi nebo dospělými občanské sdružení Advent.
 
Čas předvánoční a vánoční je časem nejen pohody a dárků, ale i časem k pozastavení a zamyšlení. A také k zamyšlení nad lidmi, ke kterým nebyl život příliš shovívavý a milosrdný. A proto jsme se rozhodly vzpomenout si právě prostřednictvím našeho „Adventního bazárku“ i na „ty druhé“, v tomto případě na mentálně a tělesně postiženou mládež a dospělé v rakovnickém Domovu Ráček.

Již nyní se k nám připojilo nemálo pomocníků a dobrých duší, které se budou podílet na doprovodném kulturním programu (např. Adéla Gondíková, žáci ZUŠ Rakovník, Hradní duo atd..), nebo jiným hmotným či nehmotným způsobem pomáhají myšlenku Adventního bazárku prosazovat a uskutečňovat.

 

Příspěvky

Stanovy občanského sdružení ADVENT

Vzhledem k tomu, že tyto WWW stránky neumožňují vkládat dokumenty PDF připravujeme do této rubriky textový přepis našich stanov. Do té doby se omlouváme, že uvedené obrázky jsou takřka nečitelné.

 

Občanské sdružení ADVENT

Před dvěma lety jsme si v předvánočním čase přečetly pozvánku na charitativní akci s názvem Bazárek v mokré čtvrti herečky Ani Geislerové a Táni Vilhelmové v pražské Karlově ulici. Tato myšlenka se nám velice zalíbila a rozhodly jsme se naší účastí tento Bazárek podpořit.